Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hurtownia Budowlana w Nowej Hucie zatrudni:

    Magazyniera
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • przygotowanie towarów do wysyłki, pakowanie, wydawanie towaru
    • przyjmowanie, liczenie i sprawdzanie dostaw
    • załadunek towarów
    • utrzymywanie porządku w magazynie
    • prowadzenie dokumentacji magazynowej

    Wymagania:

    • znajomość zasad gospodarki magazynowej
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • komunikatywność, obowiązkowość, dyspozycyjność
    • podstawowa znajomość obsługi komputera
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i renomowanej firmie
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r o Ochronie danych osobowy Dz.U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.