Magazynier

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-05-28
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2018-06-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Bury Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Rozładunek i załadunek towarów – owoce i warzywa
    • Dbałość o stan towaru na magazynie
    • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
    • Składowanie towarów wg. ustalonych zasad
    • Dbałość o porządek w magazynie

    Wymagania:

    • Uprawnienia operatora wózka widłowego
    • Zaświadczenie o niekaralności
    • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (sanepidowska)
    • Mile widziane prawo jazdy kat. C

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

    Przyślij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883, z późn. zm.)”

    top