Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 29.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedstawiciel największych producentów sprzętu medycznego na świecie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Łódź

    Oferujemy umowę o pracę, pełny etat i regularne zarobki. Dodatkowo benefity pozapłacowe w tym prywatna opieka medyczna i dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport).

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • praca w systemie dwuzmianowym 8-16 ;  14-22
    • rzetelne i efektywne kompletowanie towaru i wysyłka
    • czytelne umieszczanie na specyfikacjach wszystkich potrzebnych danych (numer serii, data ważności itp.)
    • kompletowanie towaru i pakowanie paczek zgodnie z wystawionymi fakturami oraz dokładne opisywanie kartonów, w których znajdują się różne towary
    • odpowiednie przygotowanie towaru do transportu (zabezpieczenie przed zniszczeniem)
    • utrzymywanie w należytym porządku magazynów
    • załadunek i rozładunek dostaw
    • uzupełnianie stanów magazynowych
    • sprawdzanie towaru wydawanego pod względem ilościowym i jakościowym

    WYMAGANIA

    • wykształcenie średnie
    • dyspozycyjność oraz doświadczenie w pracach magazynowych, inwentaryzacyjnych
    • umiejętność posługiwania się wózkiem widłowym, poparta odpowiednim zaświadczeniem
    • cechy personalne, umożliwiające efektywną i bezproblemową pracę w zespole
    • zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialności za powierzone obowiązki
    • orientacja w ogólnych zasadach funkcjonowania magazynu

    Oferty zawierające CV (koniecznie ze zdjęciem) wraz z listem motywacyjnym oraz klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych prosimy przesyłąć za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz!
    W temacie listu prosimy umieścić typ stanowiska.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy, zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).