Ta oferta pracy jest nieaktualna od 266 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Młochów (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Magazynier
    Miejsce pracy: Młochów (pow. pruszkowski)
    nr ref.: Magazynier
    Głównym zadaniem osoby na stanowisku Magazyniera  będzie dbałość o kompletację oraz pakowanie komponentów central wentylacyjno – klimatyzacyjnych, zgodnie ze standardami firmy.

    Praca będzie miała miejsce w Centrum Logistyczno – Montażowym  realizującym  dostawy do klientów VTS w Europie Środkowej i Wschodniej.

    Oferujemy:

    • Interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji o ogólnoświatowym zasięgu,
    • Pracę w organizacji nastawionej na wdrażanie najnowocześniejszych narzędzi, systemów i procedur z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw,
    • Stałą pracę (w oparciu o umowę o pracę) w stabilnej organizacji,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Dla najbardziej kreatywnych i ambitnych istnieje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności we wdrażaniu i rozwoju systemu zarządzania łańcuchem dostaw
      w innych lokalizacjach spółki np. w Stanach Zjednoczonych czy w Chinach,
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

    A szukamy osób o:

    • Wysokiej dyscyplinie i zaangażowaniu w pracę,
    • Uczciwość i odpowiedzialność, Uczciwych i odpowiedzialnych
    • Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku
      i wiedza z zakresu zagadnień magazynowych,
    • Mile widziane również uprawnienia na wózki widłowe i praktyczne umiejętności
      w obsłudze wózka widłowego,
    • Szukamy osób ceniących sobie elastyczność – oferujemy  pracę w systemie
      2 – zmianowym (3 – zmianowym w sezonie).

    Zadania:

    • Przygotowywanie wysyłek na podstawie zamówień od klienta,
    • Skanowanie etykiet z przygotowywanego wyrobu gotowego do wysyłki,
    • Pakowanie towaru,
    • Załadowywanie i rozładowywanie dostaw,
    • Obsługa wózka widłowego,
    • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP oraz porządkowych.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia za pomocą:

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”