Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Młochów (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Magazynier
Miejsce pracy: Młochów (pow. pruszkowski)
nr ref.: Magazynier
Głównym zadaniem osoby na stanowisku Magazyniera  będzie dbałość o kompletację oraz pakowanie komponentów central wentylacyjno – klimatyzacyjnych, zgodnie ze standardami firmy.

Praca będzie miała miejsce w Centrum Logistyczno – Montażowym  realizującym  dostawy do klientów VTS w Europie Środkowej i Wschodniej.

Oferujemy:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji o ogólnoświatowym zasięgu,
  • Pracę w organizacji nastawionej na wdrażanie najnowocześniejszych narzędzi, systemów i procedur z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw,
  • Stałą pracę (w oparciu o umowę o pracę) w stabilnej organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dla najbardziej kreatywnych i ambitnych istnieje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności we wdrażaniu i rozwoju systemu zarządzania łańcuchem dostaw
    w innych lokalizacjach spółki np. w Stanach Zjednoczonych czy w Chinach,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

A szukamy osób o:

  • Wysokiej dyscyplinie i zaangażowaniu w pracę,
  • Uczciwość i odpowiedzialność, Uczciwych i odpowiedzialnych
  • Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku
    i wiedza z zakresu zagadnień magazynowych,
  • Mile widziane również uprawnienia na wózki widłowe i praktyczne umiejętności
    w obsłudze wózka widłowego,
  • Szukamy osób ceniących sobie elastyczność – oferujemy  pracę w systemie
    2 – zmianowym (3 – zmianowym w sezonie).

Zadania:

  • Przygotowywanie wysyłek na podstawie zamówień od klienta,
  • Skanowanie etykiet z przygotowywanego wyrobu gotowego do wysyłki,
  • Pakowanie towaru,
  • Załadowywanie i rozładowywanie dostaw,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP oraz porządkowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia za pomocą:

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się