Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Operator Wózka widłowego

  • Błonie, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GTFL Sp. z o.o.

    Firma GTFL Sp z o.o. to nowoczesna firma z nowym transportem. Szybko rozwijająca się. Usługi transportowe, spedycja Logistyka magazynowa to nasza specjalność, a także pasja. Jesteśmy niezawodni, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju i za granicą.

    Miejsce pracy: Błonie
    Region: mazowieckie
    Opis stanowiska:
    • magazynowanie towaru za pomocą wózków widłowych
    • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
    • rozwożenie towaru w magazynie za pomocą ręcznego wózka widłowego z napędem elektrycznym
    • skanowanie / rozkładanie palet
    • tworzenie dokumentacji uszkodzonych towarów
    • utworzenie protokołu rozbieżność
    Wymagania:
    • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych wysokiego składowania
    • doświadczenie w pracy w halach magazynowych przy składowaniu, załadunku i rozładunku towarów
    • znajomość języka rosyjskiego (nie jest wymagana)
    • atutem będzie posiadanie prawa
    Oferujemy:
    • ciekawą i wymagającą dużej samodzielności pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • wynagrodzenie powiązane z osiągnięciami
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • nowoczesne wózki marki Linde/Still
    • możliwość podnoszenia  swoich kwalifikacji
    • dofinansowanie program Multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.