Magazynier - Operator Wózka widłowego

  • Błonie, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GTFL Sp. z o.o.

Firma GTFL Sp z o.o. to nowoczesna firma z nowym transportem. Szybko rozwijająca się. Usługi transportowe, spedycja Logistyka magazynowa to nasza specjalność, a także pasja. Jesteśmy niezawodni, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Błonie
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
  • magazynowanie towaru za pomocą wózków widłowych
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • rozwożenie towaru w magazynie za pomocą ręcznego wózka widłowego z napędem elektrycznym
  • skanowanie / rozkładanie palet
  • tworzenie dokumentacji uszkodzonych towarów
  • utworzenie protokołu rozbieżność
Wymagania:
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych wysokiego składowania
  • doświadczenie w pracy w halach magazynowych przy składowaniu, załadunku i rozładunku towarów
  • znajomość języka rosyjskiego (nie jest wymagana)
  • atutem będzie posiadanie prawa
Oferujemy:
  • ciekawą i wymagającą dużej samodzielności pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie powiązane z osiągnięciami
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • nowoczesne wózki marki Linde/Still
  • możliwość podnoszenia  swoich kwalifikacji
  • dofinansowanie program Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.