Ta oferta pracy jest nieaktualna od 218 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ban-food Sp. z o.o. Sp. k.

    Firma Ban-food jest obecna na rynku od 1990 roku. Zaczynaliśmy jako mały zakład produkujący hamburgery, zapiekanki i wyroby garmażeryjne.

    Obecnie najważniejszą gałęzią naszej działalności jest dystrybucja produktów spożywczych oraz obsługa gastronomii.

    Oferujemy wysokiej jakości produkty dedykowane dla sektora HoReCa, potrzebne do prowadzenia hoteli i restauracji oraz barów i jadłodajni na najwyższym poziomie. Nasz rozbudowany asortyment składający się z ponad 3000 produktów w ofercie, pozwala nam na kompleksową obsługę tego dynamicznie rozwijającego się segmentu rynku.

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Opis stanowiska:

    • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
    • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów
    • Kompletacja zamówień do odbiorców
    • Kontrola dat ważności
    • Obsługa urządzeń magazynowych i skanerów radiowych
    • Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie

    Wymagania:

    • Zaangażowanie i chęć do pracy
    • Aktualna książeczka Sanepidu
    • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dyspozycyjność (praca 3 zmianowa)

    Oferujemy:

    • Pracę na pełny etat
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku od 26 lat
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.