Oferta pracy

Magazynier - Operator wózka widłowego

Arvato PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Stryków, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Magazynier - Operator wózka widłowegoNumer ref.: M3517

Zadania:

  • Rozładunek, odbiór i rozmieszczenie towaru
  • Kontrola zgodności ilościowej i jakościowej materiałów oraz pakowanych produktów
  • Współpraca z innymi obszarami magazynu

Oczekiwania:

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe (I WJO)
  • Doświadczenie w obsłudze wózków systemowych
  • Doświadczenie w obsłudze skanerów oraz systemów magazynowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Bezpłatny autobus
  • Darmowe posiłki
    i napoje
  • Prezent urodzinowy
  • Prezent
    na święta
  • Umowa
    o pracę
  • Karta medyczna
    lub sportowa
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • Akcje
    specjalne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy