Magazynier

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FHFC Sp. z o.o. Sp. k.

    Firma działa na rynku od 5 lat i jest jedną z największych firm zajmujących się cateringiem dietetycznym w Polsce. Liczba pracowników w tym czasie osiągnęła poziom kilkudziesięciu osób i stale się powiększa. Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

    Magazynier

    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera.

    Praca polega na:

    • przyjmowaniu towarów od dostawców (kontrola jakościowa i ilościowa),
    • wprowadzanie towarów na magazyn (program RAKS SQL),
    • dbanie o właściwe składowanie towarów w magazynie (FIFO),
    • kompletowanie i wydawanie towaru do produkcji,
    • okresowe wykonywanie inwentaryzacji,
    • dbanie o czystość w magazynach.
    • zarządzanie 3-4 pracownikami podczas zmiany

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy magazyniera,
    • wykształcenie średnie lub zawodowe,
    • znajomość obsługi komputera,
    • prawo jazdy min. kat. B,
    • dyspozycyjność.
    • doświadczenie w pracy z produktami spożywczymi (mile widziane)

    Oferujemy:

    • umowę zlecenie podczas okresu próbnego,
    • umowę o pracę po okresie próbnym,
    • wynagrodzenie 3500 zł netto.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DC Food sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
    Informujemy, że Administratorem danych jest FHFC sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 58. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.