Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.P.H.U. Rowitex Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją specjalizująca się w numerycznej obróbce blach tj. cięcie laserem, gięcie na prasie krawędziowej, obróbce skrawaniem, spawanie, szlifowanie oraz montaż i produkcje urządzeń.

    Magazynier

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

     Zakres obowiązków:

    • bieżąca obsługa operacji magazynowych
    • kompletacja oraz pakowanie towaru wg zamówień klientów
    • sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją dostaw
    • rozładunek i załadunek towaru
    • utrzymanie czystości i porządku w magazynie
    • przestrzeganie zasad BHP

    Wymagania:

    • Uprawnienia na obsługę wózka widłowego
    • Znajomość obsługi komputera
    • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
    • Samodzielność i dobra organizacja czasu
    • Kreatywne i rzetelne podejście do wykonywanych zadań
    • Mile widziane uprawnienia na obsługę suwnic

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • Pracę w przyjaznym środowisku pracy
    • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Stabilna wieloletnia współpraca

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)”