Ta oferta pracy jest nieaktualna od 235 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Pruszków, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Światowy lider w produkcji elektronarzędzi poszukuje pracownika na stanowisko:
    Magazynier
    Miejsce pracy: Pruszków
    Lokalizacja: Parki Logistyczne w rejonie Pruszkowa

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia,
    • Terminowe wypłaty wynagrodzenia,
    • Szkolenie wprowadzające,
    • Miłą atmosferę pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie: minimum zawodowe,
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera i komputerowych urządzeń magazynowych, doświadczenie w pracy na magazynie
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dokładność, sumienność,
    • Uczciwość
    • Uprawnienia na wózki widłowe (w tym wysokiego składowania)
    • Dyspozycyjność

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa dostaw i wysyłek magazynowych,
    • Rozładunek dostarczonych towarów do magazynu i odpowiednie rozmieszczenie,
    • Wydawanie i przyjmowanie towarów,
    • Kontrola zapasów magazynowych i zapewnienie zgodności stanów magazynowych,
    • Sporządzanie dokumentacji magazynowej,
    • Uczestnictwo w inwentaryzacji,
    • Dodatkowym atutem Kandydatów będzie doświadczanie w pracy ze skanerem.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.