Magazynier

  • Środa Śląska, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-11-21
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-12-21)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Magazynier

    Miejsce pracy: Środa Śląska
    a0t5800000OaJKGAA3

    Obowiązki:

    • zaopatrywanie produkcji w materiały produkcyjne,
    • odbieranie produktów i materiałów z produkcji,
    • załadunki/rozładunki aut,
    • księgowanie skanerem ruchów materiałowych w SAP lub wystawianie dokumentów wydania/zwrotu,
    • kontrola ilościowa materiałów,
    • utrzymywanie porządku w magazynie.

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera/operatora wózka widłowego,
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
    • dyspozycyjność do pracy zmianowej (6-14, 14-22, 22-6),
    • możliwość podjęcia pracy w miejscowości: Komorniki koło Środy Śląskiej.

    Oferujemy:

    • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
    • zatrudnienie bezpośrednio z pracodawcą,
    • atrakcyjne zarobki oraz wysokie premie,
    • świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,
    • pracę w miłej atmosferze.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis