Ta oferta pracy jest nieaktualna od 244 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Stargard, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy osób na stanowisko:
    Magazynier

    Jesteśmy częścią Grupy Saint–Gobain. TADMAR to sieć dynamicznie rozwijających się hurtowni branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej.

    Główne zadania:

    • Przyjmowanie i składowanie towarów w magazynie oraz ich wydawanie,
    • Dbanie o zgodność stanów magazynowych z prowadzoną dokumentacją,
    • Monitorowanie stanu zapasów magazynowych,
    • Zapewnienie efektywnego funkcjonowania logistyki w magazynie,
    • Dbanie o wysoki poziom obsługi Klienta.

    Wymagania:

    • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe,
    • Znajomość zasad magazynowania towarów oraz przepisów BHP, Ppoż., i ochrony środowiska,
    • Wiedza techniczna z branży instalacyjnej/grzewczej/sanitarnej/sieci zewnętrznych,
    • Umiejętność ustalenia priorytetów i organizowania własnej pracy,
    • Elastyczne podejście do pracy i otwartość na zmiany,
    • Sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
    • Pracę poniedziałek – piątek.

     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
    klikając w przycisk "Aplikuj teraz" poniżej.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie na aplikacji następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółki z Grupy Saint-Gobain w Polsce, jak również przez firmy rekrutacyjne zatrudnione przez Saint-Gobain na potrzeby realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 1087, z późn. zm.) Przyjmuję także do wiadomości, iż osobie wyrażającej zgodę na przetwarzanie jej własnych danych osobowych przysługuje prawo kontroli przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”