Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Stryków, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

ALSO Polska Sp. z o.o. będąca częścią spółki ALSO Holding AG
- jednego z wiodących europejskich dystrybutorów IT.

ALSO Polska sp. z o.o. jest częścią Grupy ALSO z centralą w Emmen (Szwajcaria). ALSO łączy nabywców i dostawców na europejskim rynku ICT oferując w ramach transakcji B2B zintegrowane usługi dystrybucyjne, logistyczne, finansowe, cyfrowe, IT oraz rozwiązania w indywidualnie dopasowanych pakietach. W ofercie ALSO znajduje się ponad 160.000 artykułów od około 350 dostawców. ALSO Group zatrudnia około 3 600 pracowników w całej Europie. W 2015 roku przychody netto Grupy osiągnęły wartość 7.8 miliarda euro.

Magazynier

Najważniejsze zadania:

  • Kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi.
  • Kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Wystawianie i kompletacja dokumentów magazynowych.
  • Rozmieszczenie i ułożenie towarów w magazynie.
  • Prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi zasadami, ewidencji ruchu i stanów zapasów.

Jeśli posiadasz…

  • umiejętność obsługi komputera/skanera.
  • doświadczenie w pracach magazynowych.

A w dodatku jesteś osobą rzetelną, sumiennie wykonującą powierzone Ci zadania

Zapraszamy do aplikacji!

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pracę w systemie dwuzmianowym 9:00 - 17:00 oraz 14:00 – 22:00.
  • Możliwość współtworzenia nowopowstałego magazynu wraz z grupą przyjaznych i zaangażowanych specjalistów z branży dystrybucyjnej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny dostosowany do osiąganych wyników.
  • Prywatna opieka medyczna.

Oferty pisemne prosimy wysyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".
W temacie maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska oraz imienia i nazwiska.
Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Aplikacja powinna zawierać adnotację zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się