Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polskim oddziałem Raja Group - europejskiego lidera w sprzedaży opakowań, obecnego w 18 krajach. Zespół naszych specjalistów doradza Klientom w doborze optymalnych metod pakowania. Nasza oferta to ponad 2 500 produktów z dostawą na następny dzień i najwyższe standardy obsługi

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    MAGAZYNIER

    Wynagrodzenia 3 tys – 4 tys brutto
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    wykonywanie powierzonych zadań w magazynie, w szczególności:

    • przyjmowanie dostaw
    • kompletowanie towarów oraz przygotowywanie wysyłek
    • prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
    • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej
    • uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie
    • dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie
    • uczciwość i dbałość o powierzone mienie
    • umiejętność pracy na komputerze
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania
    • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków nożycowych
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia, uzależnione od kwalifikacji
    • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 i 11-19

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, a w treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015. poz. 2135), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Rajapack Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowej 62.”