Magazynier

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.08.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 07.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Jesteśmy liderem warszawskiego
    rynku zakupów spożywczych
    z dostawą do domu.
    Dołącz do naszego zespołu!

    Magazynier
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • przyjmowanie dostaw do magazynu
    • prawidłowy rozładunek towaru
    • praca także w chłodni (temperatura
      do 6 stopni)
    • dbanie o porządek oraz bezpieczeństwo na stanowisku pracy
    • praca od poniedziałku do piątku na jedną zmianę

    Doceniamy:

    • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
    • znajomość języka polskiego w stopniu minimum komunikatywnym
    • wykształcenie zawodowe lub średnie
    • uczciwość, dynamizm i motywację do podjęcia pracy fizycznej
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    Oferujemy dla Ciebie:
    Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi
    Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
    Dofinansowanie do karty MultiSport
    Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe

    oferujemy dla ciebie:

    Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi Stabilne zatrudnienie w Firmie będącej liderem w swojej branży
    Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe Dofinansowanie
    do karty MultiSport

    Sprawdź nas! Przekonaj się, że warto.

    www.frisco.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).