Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Malarz fasad

  • Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-10-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa AKCJA JOB

    ALBEDO HR Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443

    dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

    Zakres zadań:

    • malowanie fasad, zdzieranie starych tynków, montaż izolacji zewnętrznej, praca na wysokości
    • montaż/demontaż rusztowań
    • malowanie wnętrz, tapetowanie

    Wymagania:

    • umiejętność malowania pistoletem
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • umiejętność sprawnego rozkładania rusztowań
    • samodzielność, dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
    • gwarancję zakwaterowania
    • organizację i opłacenie przejazdu Polska-Francja, Francja-Polska (mile widziani kandydaci z własnym autem)
    • pomoc przy załatwieniu niezbędnych  formalności
    • zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
    • ubrania robocze
    • możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

    opisopis

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych jest Grupa Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job; dalej jako Akcja Job).