Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Malarz/lakiernik

  • Laval, Francja
  • Specjalista
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

    Malarz/lakiernik z własnym samochodem
    Miejsce pracy: Laval

    Praca od zaraz

    Opis stanowiska:
    • praca na zakładzie zajmującym się produkcją elementów branży motoryzacyjnej
    • przygotowywanie powierzchni elementów do malowania
    • malowanie pistoletem natryskowym metodą proszkową (malowanie pompami)
    • kontrola pomalowanych elementów

    Wymagania:

    • co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako malarz przemysłowy/lakiernik
    • mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
    • umiejętność obsługi pistoleta lakierniczego
    • możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem

    Oferujemy:

    • możliwość podjęcia stałej pracy na terenie Francji
    • zwrot kosztów za dojazd Polska - Francja
    • zagwarantowane w pełni bezpłatne zakwaterowane (opłacane przez pracodawcę)
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • nadgodziny (powyżej 35h tygodniowo) płatne o 25% i 50% więcej
    • za zmianę w godzinach nocnych – dodatek 20%

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem “malarz przemysłowy, Francja” w tytule wiadomości