Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mall Administrator

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 26.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Lider w branży nieruchomości komercyjnych w obszarze zarządzania centrami handlowymi poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

    Workplace: Warsaw
    Miejsce pracy: Warszawa
    Ref.: MA/1118
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Zaangażowanie i wsparcie SCM we wszystkich sprawach związanych z zarządzaniem nieruchomością
    • Wsparcie i pomoc w pracy działów: operacyjnego, marketingu, wynajmu i finansów
    • Stała współpraca z najemcami, serwisami technicznymi oraz kontrahentami
    • Rejestrowanie i weryfikacja danych o obrotach najemców, sprawdzanie zgodności finansowej
    • Wysyłanie dziennych raportów footfall
    • Obsługa szkód wyrządzonych przez osoby trzecie (klientów, dostawców, najemców)
    • Archiwizacja dokumentów
    • Składanie zamówień na potrzeby biura

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie kończenia studiów
    • Chęć do rozwoju w branży nieruchomości komercyjnych
    • Dbałość o szczegóły
    • Samodzielność i odpowiedzialność
    • Dobre umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów
    • Płynna znajomość języka polskiego i angielskiego

    Oferujemy pracę w profesjonalnym, zgranym zespole ekspertów w obszarze zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, konkurencyjne wynagrodzenie przy umowie o pracę oraz możliwości rozwoju w branży w ramach organizacji.

    If you are interested, please send your CV in English via “Aplikuj teraz” button below