Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Baz Danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 12.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wydawnictwo C.H. Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

    Obecnie poszukujemy kandydatów
    na nowo powstające stanowisko

    MANAGER BAZ DANYCH
    nr ref. TBD/09/2017

    Lokalizacja:  Warszawa
     www.beck.pl

    Rolą zatrudnionej osoby będzie analiza wymagań biznesowych Wydawnictwa i proponowanie rozwiązań w obszarze baz danych (w tym teleadresowych) oraz tworzenie odpowiednich raportów, wspierających politykę sprzedażową i marketingową Wydawnictwa. Praca na tym stanowisku będzie wymagała łączenia wiedzy marketingowej z wiedzą informatyczną oraz znajomości aktualnych trendów rynkowych..

    Mile widziani są kandydaci posiadający doświadczenie w wydawnictwie fachowym.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracy
    • Elastyczny czas pracy
    • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy
    • Wsparcie w rozwoju zawodowym i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych - polityka finansowania szkoleń i nauki języków
    • Dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
    • Wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze w prestiżowej firmie

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: marketing, ekonomia, informatyka, zarządzanie
    • Zorientowanie na proces sprzedaży i komunikacji marketingowej w oparciu o zasoby bazodanowe
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z MS SQL Server
    • Wysoki poziom umiejętności analitycznych
    • Zdolności interpersonalne i komunikatywność
    • Doskonała organizacja własnej pracy
    • Znajomość języka angielskiego
    • Zaawansowana znajomość MS Office, zwłaszcza Excel (makra, VBA)

    Główne zadania:

    • Ustawienie procesów biznesowych oraz struktury baz danych
    • Współpraca z partnerami Wydawnictwa w zakresie pozyskiwania i implementowania oraz aktualizowania baz danych zgodnie z wymaganiami biznesowymi
    • Nadzorowanie rozwiązań wspierających gromadzenie, agregację, konsolidację i dystrybucję danych w całej organizacji
    • Monitorowanie oraz analiza jakości i ilości danych
    • Tworzenie raportów wspierających sprzedaż i marketing
     W tytule korespondencji prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego.

    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Wydawnictwo C.H. Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych Wydawnictwa.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez C.H.BECK moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez C.H.BECK moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.