Manager Client Reporting - Real Estate

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 22.11.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 22.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 31699/001

    Osoba na tym stanowisku będzie punktem kontaktu dla kluczowego klienta firmy pod kątem analizowania, raportowania oraz omawiania kluczowych danych zawartych w umowach z tym klientem, dotyczących transakcji i portfela nieruchomości oraz na ile efektywnie jest w tych obszarach wspierany (KPI).

    Przyszły Manager będzie zarządzał zespołem do 5 osób.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma doradcza działająca na rynku nieruchomości z siedzibą w centrum Warszawy.

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie zespołem do 5 osób w kontekście przygotowania raportów dla kluczowego klienta firmy
    • Współpraca z zespołami specjalizującymi się w przygotowaniu danych z konkretnych obszarów oraz konsolidacja tych danych
    • Spotkania z kluczowym klientem - analiza i omawianie danych, prowadzenie prezentacji
    • Aktywny udział w implementowaniu nowych narzędzi i procesów
    • Zbieranie oczekiwań klienta, wdrażanie nowych raportów
    • Kontrola wewnętrznych KPI w kontekście "service delivery"

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe, idealnie z obszaru analitycznego, raportowego (np. metody ilościowe w ekonomii)
    • Minimum 3-4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze wydobywania i raportowania danych i/lub "service delivery"
    • Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości
    • Doświadczenie we współpracy z klientem zewnętrznym
    • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
    • Wysokie umiejętności narzędziowe - Excel
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie Tableau
    • Płynna znajomość języka angielskiego
    • Wysokie umiejętności interpersonalne

    Oferujemy

    Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz pracę w prawdziwie międzynarodowym środowisku.

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców