Manager ds. e-commerce

MegaMarketO firmie

  • Tarnobrzeg, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
MegaMarket S.A. Ogólnopolski Dystrybutor Wyposażenia: sklepów spożywczych i przemysłowych , sektora gastronomicznego , nowoczesnych obiektów magazynowych z siedzibą w Tarnobrzegu.

Więcej informacji na www.megamarket.com.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowe zadania:

  • Prowadzenie projektu związanego z rozwojem internetowej platformy B2C oraz B2B
  • Koordynacja działań na styku wielu działów wewnętrznych i zewnętrznych, m.in. e-commerce, marketing, obsługa klienta, IT, logistyka, magazyn.
  • Rozwój platform e-commerce na rynki: Polski i Europy.
  • Opracowanie, wdrożenie oraz odpowiedzialność za strategię obecności marki firmy w kanałach e- commerce.
  • Analiza trendów e-commerce oraz poszukiwanie nowych funkcjonalności i rozwiązań do sklepu internetowych.
  • Tworzenie raportów okresowych i analiz przekrojowych prezentujących trendy i efekty podjętych działań.
  • Opracowanie i nadzór nad działaniami marketingowych w e-commerce.
  • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji.
  • Bieżące reagowanie na zmiany w obszarze rynku i firmy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy o podobnym zakresie odpowiedzialności.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów e-commerce.
  • Doświadczenie we wdrażaniu sklepów internetowych.
  • Znajomość zagadnienia SEO, kampaniach PPC, SEM, Google Analytics.
  • Znajomość mechanizmów działania sklepów internetowych, sposobów zwiększenia efektywności sprzedaży internetowej.
  • Umiejętność zarządzaniem zespołem.
  • Asertywność i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Samodzielność, kreatywność oraz otwartość na nowe rozwiązania.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Motywujący system wynagradzania.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwa w szkoleniach.
  • Możliwość prowadzenia projektów o strategicznym znaczeniu dla całego przedsiębiorstwa.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy