Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. ekspansji

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 11.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Just GYM Sp. z o.o.

    Region: pomorskie
    Opis stanowiska:
    • aktywne pozyskiwanie nieruchomości
    • prowadzenie negocjacji z wynajmującymi
    • weryfikacja ofert wynajmu
    • weryfikacja stanu prawnego nieruchomości
    • przygotowywanie oraz negocjowanie umów z architektami
    • tworzenie analiz, raportów i podsumowań
    • realizacja wyznaczonego planu, zgodnie ze strategią rozwoju spółki
    Wymagamy:
    • własnej działalność gospodarczej
    • doświadczenia na podobnym stanowisku
    • znajomości rynku nieruchomości
    • doświadczenia w negocjacjach
    • umiejętności organizacji własnej pracy
    • gotowości do podróży służbowych
    • samodzielności w działaniu, odpowiedzialności i zmotywowania do realizacji wyznaczonych celów
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie (mile widziana)
    Oferujemy:
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • niezbędne narzędzia pracy
    • duży zakres samodzielności przy realizacji zadań
    • możliwość zdobywania doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
    • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.