Ta oferta pracy jest nieaktualna od 155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Finansów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 19.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Będąc agencją reklamową jesteśmy świetni w tym co robimy na co dzień. Obszar księgowości, finansów czy kadr jest nam trochę mniej znany i z uwagi na to bardzo potrzebujemy wsparcia.

    Jeżeli jesteś osobą, która ma duże kompetencje w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółki, a poza tym chciałaby się dalej rozwijać w obszarze finansów i mieć realny wpływ na ten obszar w firmie w której pracuje, to zapraszamy do aplikowania do Nas.

    Poza obsługą księgową osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierała mnie we wszystkich kwestiach finansowych oraz kadrowych, a także projektach dodatkowych.

    Osoba, którą zatrudnimy będzie miała jasną drogę awansu – w momencie uzyskania pełnej samodzielności w kluczowych obszarach swojego działania, będzie mogła zostać Dyrektorem Finansowym.

    Jarosław Stolarek
    Business Development Director/Członek Zarządu

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie ze standardami rachunkowości oraz przepisami podatkowymi,
    • przygotowanie deklaracji podatkowych,
    • przygotowanie i analiza sprawozdań finansowych, bilansów oraz raportów na potrzeby Zarządu.
    • przygotowywanie płatności oraz księgowanie wyciągów bankowych,
    • zapewnienie prawidłowego i terminowego dokonywania operacji księgowych,
    • raportowanie do instytucji zewnętrznych (US, GUS, ZUS).
    • obsługa kadrowo-płacowa pracowników i osób współpracujących na postawie umów cywilno-prawnych,
    • naliczanie wynagrodzeń – przygotowywanie list płac oraz kontrola poprawności ich naliczania,
    • wsparcie pozostałych działów organizacji w zakresie dostarczania wymaganych informacji z zakresu rachunkowości i finansów,
    • udział w projektach wewnętrznych (m.in. projekty mające na celu pozyskanie środków unijnych oraz projekty informatyczne mające na celu usprawnienia procesów i procedur księgowo-finansowych oraz całej Spółki.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane rachunkowość i finanse),
    • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata) w obszarze księgowości oraz finansów (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w agencji reklamowej bądź domu mediowym)
    • znajomość aktualnie obowiązujących przepisów podatkowych (PDOP, PDOF, VAT, Ordynacja podatkowa) i zasad rachunkowości poparte praktyką,
    • bardzo dobra znajomość zasad księgowości,
    • znajomość zintegrowanych systemów finansowo-księgowych,
    • znajomość systemu Sage Symfonia i Enova,
    • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
    • aktywne podejmowanie zadań oraz umiejętność pracy w zespole,
    • odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, systematyczność,
    • umiejętność efektywnego zarządzania pracą i ustalania priorytetów,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,
    • zaangażowanie i kreatywność,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • system premiowy,
    • szeroki zakres benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy),
    • jasna droga kariery – możliwości awansu na stanowisko Dyrektora Finansowego,
    • wygodne biuro na Mokotowie,
    • duży wpływ na rozwój Spółki, możliwość wdrażania swoich pomysłów

    Zgłoszenia prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Green Parrot moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Green Parrot moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.