Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Lean Manufacturing

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    iView Recruitment to agencja doradztwa personalnego, realizująca projekty badawcze i rekrutacyjne w obszarze poszukiwania specjalistów i managerów poszczególnych dziedzin.

    Dla naszego klienta, lidera w branży produkcyjnej o zasięgu europejskim, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • Prowadzenie projektów mających na celu optymalizację i poprawę efektywności różnych rodzajów procesów w dziale produkcji
    • Nadzór, rozwijanie i standaryzacja metod rozwiązywania problemów za pomocą 6S, Kaizen, 8D
    • Implementacja narzędzi z zakresu Lean Manufacturing
    • Zwiększanie świadomości pracowników poprzez prowadzenie szkoleń z zakresu Lean Manufacturing
    • Ścisła współpraca z działami produkcyjnymi w celu optymalizacji przepływów produkcyjnych
    • Przygotowanie dokumentacji związanej z zajmowanym stanowiskiem

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Min. 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na samodzielnym stanowisku związanym z prowadzeniem projektów optymalizacyjnych
    • Wiedza z zakresu narzędzi Lean Manufacturing
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy zespołowej
    • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy
    • Możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
    • Współpracę i rozwoju w międzynarodowym środowisku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".