Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Retail

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 17.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań
    GS1 Polska to wyłączny przedstawiciel polskich przedsiębiorstw w międzynarodowej organizacji GS1, obecnej w 150 krajach na świecie. Naszym celem jest wspieranie rozwoju krajowego biznesu poprzez wdrażanie globalnych standardów i rozwiązań m.in. kodów kreskowych GS1, elektronicznych dokumentów czy technologii nowej generacji takich jak RFID i GDSN.

    Szukamy osoby, która:

    • posiada wykształcenie wyższe - najlepiej ekonomiczne,
    • spędziła min. 5 lat w branży retail, najlepiej w obszarze współpracy miedzy dostawcą a siecią oraz zarządzania danymi produktowymi,
    • ma kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
    • bardzo dobrze włada językiem angielskim w mowie i piśmie,
    • jest kreatywna i samodzielna,
    • potrafi myśleć analitycznie i zarządzać projektami,
    • cechuje ją pasja i otwartość na zmiany

    Zakres obowiązków będzie obejmował takie zadania jak:

    • wsparcie działań GS1 Polska w rozwoju standardów w branży retail,
    • pełna realizacją projektów wdrożeniowych w branży retail, w szczególności związanych z danymi produktowymi,
    • pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy przy projektach oraz budowanie relacji biznesowych,
    • inicjowanie oraz aktywny udział w pracach Grup Roboczych GS1 na poziomie globalnym i lokalnym; monitorowanie prac zespołów realizujących projekty w branży,
    • wsparcie w redagowaniu publikacji tematycznych i tekstów promocyjnych,
    • inicjowanie i kierowanie pracami prowadzącymi do identyfikacji potrzeb branży,
    • współpraca z przedstawicielami interesariuszy w branży, inicjowanie grup roboczych, pozyskanie firm do projektów,
    • współpraca z firmami i partnerami zewnętrznymi,
    • raportowanie do Zarządu oraz zgłaszanie ryzyka,
    • monitorowanie i analiza trendów na rynku retail,
    • aktywny udział w wydarzeniach oraz reprezentowanie GS1 Polska.

    Co oferujemy:

    • kreatywną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o zasięgu globalnym,
    • wpływ na kształtowanie wizerunku firmy na rynku,
    • pracę z innowacyjnymi rozwiązaniami, nowoczesnymi technologiami,
    • pracę w przyjaznym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.