Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik biura sprzedaży mieszkań

  • Sopot, pomorskie
  • Kierownik
  • 15.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Duża, ogólnopolska i dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska, poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Sopot
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • Tworzenie, realizacja i kontrola planu sprzedażowego
  • Aktywny udział w procesie sprzedaży
  • Prowadzenie spotkań z Klientami, negocjowanie umów
  • Przygotowywanie i podpisywanie umów
  • Koordynowanie pracy współpracowników w celu realizacji planu sprzedażowego
  • Dbanie o wysokie zaangażowanie i dobrego ducha zespołu
  • Udział w wyborze lokalizacji dla nowych inwestycji
  • Współpraca w tworzeniu nowych projektów
  • Organizacja pracy biura sprzedaży, kontrola wydatków i kosztów biura
  • Sporządzanie raportów i analiz rynkowych oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań do Zarządu Spółki

Wymagania:

  • Min. 2 - 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży deweloperskiej – warunek konieczny!!!
  • Wykształcenie wyższe -  mile widziane „kierunkowe” lub pokrewne
  • Doskonałe umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Pewność siebie, inicjatywa i przedsiębiorczość, silne zorientowanie na cel
  • Profesjonalizm i wysoka kultura osobista
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność, systematyczność, dokładność
  • Umiejętność organizowania czasu pracy swojego i podległego zespołu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od realizacji wyznaczonych celów
  • Umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole i w przyjaznej atmosferze
  • Realny wpływ na rozwój firmy, możliwość realizacji własnych pomysłów

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej