Ta oferta pracy jest nieaktualna od 338 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik biura sprzedaży mieszkań

  • Sopot, pomorskie
  • Kierownik
  • 2017-12-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Duża, ogólnopolska i dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska, poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sopot
    Region: pomorskie

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie, realizacja i kontrola planu sprzedażowego
    • Aktywny udział w procesie sprzedaży
    • Prowadzenie spotkań z Klientami, negocjowanie umów
    • Przygotowywanie i podpisywanie umów
    • Koordynowanie pracy współpracowników w celu realizacji planu sprzedażowego
    • Dbanie o wysokie zaangażowanie i dobrego ducha zespołu
    • Udział w wyborze lokalizacji dla nowych inwestycji
    • Współpraca w tworzeniu nowych projektów
    • Organizacja pracy biura sprzedaży, kontrola wydatków i kosztów biura
    • Sporządzanie raportów i analiz rynkowych oraz monitorowanie działań konkurencji
    • Prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań do Zarządu Spółki

    Wymagania:

    • Min. 2 - 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży deweloperskiej – warunek konieczny!!!
    • Wykształcenie wyższe -  mile widziane „kierunkowe” lub pokrewne
    • Doskonałe umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • Pewność siebie, inicjatywa i przedsiębiorczość, silne zorientowanie na cel
    • Profesjonalizm i wysoka kultura osobista
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Samodzielność, systematyczność, dokładność
    • Umiejętność organizowania czasu pracy swojego i podległego zespołu
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od realizacji wyznaczonych celów
    • Umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole i w przyjaznej atmosferze
    • Realny wpływ na rozwój firmy, możliwość realizacji własnych pomysłów

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)