Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Hotelu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    belka
    Novum House to kameralny aparthotel położony w samym centrum Krakowa. Cieszymy się dobrą renomą i wysokimi ocenami w rankingach na portalach rezerwacyjnych nieustannie od chwili otwarcia w 2011 roku.

    Obecnie wraz z rozwojem firmy poszukujemy pasjonata hotelarstwa na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • Kierowanie Novum House według standardów,
    • Kontrola oraz ulepszanie standardów obsługi klienta metodami opartymi na TQM (ciągłe doskonalenie obsługi klienta),
    • Badanie oraz analiza jakości usług hotelarskich,
    • Zarządzanie personelem,
    • Rozwój i wprowadzanie nowych ulepszeń.

    Oczekiwania wobec Kandydata:

    • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w środowisku hotelarskim,
    • Doświadczenie oraz umiejętności w zarządzaniu zespołem,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Silna motywacja i chęć pracy,
    • Komunikatywność oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Znajomość pakietu Ms Office oraz hotelowych systemów rezerwacyjnych.

    Oferujemy:

    • Kontrakt managerski,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Pracę w centrum Krakowa,
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w różnych działach w pracy w branży turystycznej,
    • Pracę w zgranym zespole,
    • Dobrą atmosferę.
    belka2
    belka

    CV oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych 29.08.1997 r. Dz.U.2016.922) prosimy kierować przez przycisk Aplikuj

    Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.
    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    belka3