Manager obiektu ds. handlowych

  • Weimar, Niemcy
  • Kierownik
  • 08.01.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 07.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Saller jest międzynarodowym i odnoszącym duże sukcesy przedsiębiorstwem, kierowanym bezpośrednio przez właściciela, a jego podstawową działalnością jest kierowanie projektami/wynajem, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie budowami oraz zarządzanie centrami w ramach gospodarczych nieruchomości przeznaczonych na handel. W krajach takich jak Niemcy, Polska, Czechy i Słowacja zatrudniamy ponad 190 pracowników i tym samym jesteśmy niezawodnym partnerem zarówno dla naszych współpracowników jak i klientów. Udowadniamy to poprzez ciągły rozwój naszej firmy oraz poprzez oferowany profesjonalizm.

Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!

Manager obiektu ds. handlowych (k/m)
dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać tylko w j. Niemieckim
Miejsce pracy: Weimar

Zadania:

  • Zarządzanie umowami wynajmu/ serwisowymi i usługowymi
  • Prowadzenie rozliczeń kosztów eksploatacyjnych
  • Controlling kosztów ekploatacyjnych
  • Raportowanie
  • Benchmarking
  • Ewidencja specjalistycznego oprogramowania
  • Controlling liczników
  • Współpraca z innymi działami, jak Facility Management, wynajmem, księgowość itp.
  • Zadania administracyjne

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie jako handlowiec ds. Nieruchomości lub porównywalne wykształcenie ekonomiczne
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności Excela
  • Pamięć do liczb
  • Samodzielne poszukiwanie rozwiązań
  • Komunikatywność, skuteczność i dokładność
  • Wskazana znajomość branży energetycznej
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego, dobra znajmość j. angielskiego, wskazana znajomość innych języków, jak polski, czeski, slowacki

Zainteresowany/a?

Złóż aplikacje elektroniczną  na stronie www.saller-bau.com lub prześlij nam swoje CV i list motywacyjny za pomocą przycisku Aplikuj. Proszę podać również najszybszy możliwy termin rozpoczęcia pracy oraz oczekiwania finansowe.

S a l l e r
Dział HR
pytania: Pani Fietzsch
In der Buttergrube 9
D-99428 Weimar-Legefeld
Tel. +49 (0) 3643 / 8674 - 169