Ta oferta pracy jest nieaktualna od 330 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Oddziału

  • Jasło, Krosno, podkarpackie
  • Kierownik
  • 20.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Instytucja finansowa o znanej marce i ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni:

    Miejsce pracy: Jasło, Krosno
    Region: podkarpackie
    Jasło - Manager Oddziału

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie procesem sprzedaży w Placówce,
    • organizacja i nadzór działalności Placówki,
    • budowa i rozwój efektywnego zespołu,
    • wsparcie podległej kadry w realizacji celów sprzedażowych i rozwojowych,
    • inicjowanie i wspieranie działań mających na celu pozyskanie Klientów,
    • realizacja wyznaczonego budżetu poprzez nadzorowanie systemów i zasad sprzedaży,
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi, zgodnej ze standardami,
    • budowanie pozytywnego wizerunku.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów, bankowości,
    • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, w tym rocznego na stanowisku kierowniczym,
    • bardzo dobra znajomość produktów i usług z obszaru finansowego,
    • znajomość technik sprzedaży,
    • doświadczenie w kierowaniu zespołem.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • system premiowy zależny od wyników pracy,
    • pakiet szkoleń i coachingów.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Otrzymane dane osobowe będą przekazane potencjalnym pracodawcom dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926 ze zm.).