Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Projektu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, „Biuro Inwestycji Kapitałowych” S.A. z siedzibą w Krakowie, działająca od 18 lat jako deweloper nieruchomości komercyjnych, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na Stanowisko:

    MANAGER PROJEKTU
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie oraz nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych realizowanych przez spółkę,
    • Organizowanie wyboru projektantów i generalnych wykonawców,
    • Zorganizowanie i koordynowanie całości procesu inwestycyjnego pod kątem techniczno – budowlanym i formalno – prawnym,
    • Przygotowanie i umiejętność egzekwowania budżetów inwestycyjnych.

    Oczekiwania:

    • Minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych, mile widziane doświadczenie w realizacji obiektów kubaturowych,
    • Wykształcenie wyższe – budowlane,
    • Praktyczna znajomość prawa budowlanego i procedur związanych z realizacją projektów inwestycyjnych w budownictwie,
    • Samodzielność i efektywność w działaniu
    • Umiejętność sporządzania kosztorysów oraz znajomość obsługi programu Auto-Cad na poziomie podstawowym,
    • Gotowość do wyjazdów służbowych.

    Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej.

    Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie do aplikacji klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)."
    Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.