Manager SPA

Farmona Hotel Business & SPAO firmie

Rekrutacja zdalna

Farmona Hotel Business & SPA

Jugowicka 10C

Kraków

Położony w malowniczym, starym parku butikowy Hotel FARMONA Bussines & SPA posiada najpiękniejsze w Krakowie, urządzone w stylistyce balijskiej SPA. Hotelowe Wellness & SPA oferuje bogaty wachlarz zabiegów, wykonywanych z użyciem wyłącznie naturalnych produktów. Goście mają do wyboru zabiegi bazujące na osiągnięciach medycyny naturalnej - zarówno europejskiej jak i dalekowschodniej. Tu najdoskonałej uwidacznia się leżąca u podstaw filozofii Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona symbioza z naturą i wiara w to, że jest ona niewyczerpanym źródłem urody, harmonii i relaksu. Wellness & SPA zaprojektowane zostało zgodnie z chińskimi zasadami Feng Shui. Meble były ręcznie wykonane przez artystów na wyspie Bali, uznawanej za azjatycką stolicę SPA.

FARMONA Hotel Business & SPA
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Manager SPANumer ref.: Miejsce pracy: Kraków

Zadania na stanowisku

  • Organizacja pracy i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem SPA.
  • Dbałość o jak najwyższy standard obsługi Gościa.
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu, prowadzenie szkoleń zabiegowych.
  • Tworzenie i wdrażanie ofert sprzedaży usług SPA oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Budowanie relacji biznesowych z kluczowymi Klientami SPA oraz pozyskiwanie nowych Klientów.
  • Opracowanie materiałów marketingowych SPA i koordynacja ich realizacji oraz nadzór nad stroną internetową i social mediami.
  • Wspieranie sprzedaży usług SPA poprzez uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, wywiady i artykuły do prasy branżowej.
  • Przygotowywanie analiz, raportów i zestawień dla Zarządu.
  • Współpraca z pozostałymi Działami Hotelu.

Wymagania:

  • Znajomość branży SPA & Wellness.
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu kosmetologii, turystyki i rekreacji lub pokrewnych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu obiektem SPA lub gabinetem kosmetycznym.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Umiejętność tworzenia strategii sprzedażowych i marketingowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy.
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • Benefity w ramach Polityki Prorodzinnej: „Farmona Przyjazna Rodzinie”.
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy