Manager Sprzedaży

  • Alwernia, małopolskie
  • Kierownik
  • 2017-12-28
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-01-27)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BIOFARMA

Producent ekologicznego żurku żytniego, barszczu czerwonego, barszczu białego, poszukuje osoby na stanowisko managera sprzedaży, który od podstaw zorganizuje sprzedaż w nowo powstałej firmie. Osoby dla której ta praca i osiągnięcie w niej sukcesu będzie życiowym wyzwaniem. Osoby której ambicją będzie wypromowanie produktu który stanie się znaczącą marką na rynku. Osoby znającej realia polskiego handlu nowoczesnego i tradycyjnego.

W zamian oferuję stabilną wieloletnią współpracę. Głównym wynagrodzeniem za pracę będzie wysoki procent od uzyskanego obrotu firmy.

Miejsce pracy: Alwernia
Region: małopolskie
Opis stanowiska:
  • stworzenie i wdrożenie strategii firmy
  • aktywne poszukiwanie klientów
  • obserwowanie rynku, analiza zachowań konkurencji, konsumentów i odbiorców oraz inicjowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie
  • sumienność i uczciwość

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży jako wysoki procent od uzyskanego obrotu firmy.
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pozostałe warunki takie jak np. rodzaj umowy, stawka czy dodatkowe benefity ustalane są podczas rozmowy rekrutacyjnej wspólnie z kandydatem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.