Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Sprzedaży

  • Alwernia, małopolskie
  • Kierownik
  • 28.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIOFARMA

    Producent ekologicznego żurku żytniego, barszczu czerwonego, barszczu białego, poszukuje osoby na stanowisko managera sprzedaży, który od podstaw zorganizuje sprzedaż w nowo powstałej firmie. Osoby dla której ta praca i osiągnięcie w niej sukcesu będzie życiowym wyzwaniem. Osoby której ambicją będzie wypromowanie produktu który stanie się znaczącą marką na rynku. Osoby znającej realia polskiego handlu nowoczesnego i tradycyjnego.

    W zamian oferuję stabilną wieloletnią współpracę. Głównym wynagrodzeniem za pracę będzie wysoki procent od uzyskanego obrotu firmy.

    Miejsce pracy: Alwernia
    Region: małopolskie
    Opis stanowiska:
    • stworzenie i wdrożenie strategii firmy
    • aktywne poszukiwanie klientów
    • obserwowanie rynku, analiza zachowań konkurencji, konsumentów i odbiorców oraz inicjowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
    Wymagania:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • zaangażowanie
    • sumienność i uczciwość

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży jako wysoki procent od uzyskanego obrotu firmy.
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Pozostałe warunki takie jak np. rodzaj umowy, stawka czy dodatkowe benefity ustalane są podczas rozmowy rekrutacyjnej wspólnie z kandydatem

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.