Logo Pracuj.pl

Manager Sprzedaży

EFL Finance SAO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych, aby realizować własną sprzedaż
  • zarządzanie podległym zespołem i osiąganie wspólnych celów sprzedażowych
  • współtworzenie i nadzorowanie realizacji strategii sprzedaży na lokalnym rynku
  • wsparcie zespołu handlowców w procesie sprzedaży i praca nad best practice
  • wdrażanie i usprawnianie wspólnie z nami nowego modelu pracy handlowca
  • rozwój swoich kompetencji przywódczych i umiejętności sprzedażowych
  • budowa i rozwój efektywnych zespołów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • rozumiesz, jak ważna jest efektywność i jakość w procesie sprzedaży i obsługi klienta
  • kierowałeś/aś zespołem lub czujesz, że sprawdzisz się na stanowisku menedżerskim
  • jesteś ekspertem/ką w dziedzinie sprzedaży
  • potrafisz doradzać klientom i dobrze rozpoznajesz ich potrzeby
  • skutecznie realizujesz postawione cele
  • nie straszne Ci zawiłości produktów finansowych i wiesz czym się kierować podejmując decyzje kredytowe
  • znasz lokalny rynek dostawców maszyn, urządzeń, samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych
  • czerpiesz przyjemność z pracy zespołowej i umiesz motywować innych
  • lubisz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy
  • kompleksowy system szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę
  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • ryczałt na paliwo
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wellbeing
  • business casual dress code
  • platforma rozwoju osobistego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Manager Sprzedaży, Gdańsk