Ta oferta pracy jest nieaktualna od 242 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager sprzedaży

  • Lublin, lubelskie
  • Kierownik
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujesz ciekawej, pełnej wyzwań pracy? Chciałbyś/ałabyś rozwijać się jako Manager sprzedaży w międzynarodowej firmie? Mamy dla Ciebie interesującą ofertę pracy!

    Nr ref.: /240/03/2018/AM/10806
    Lublin
    obowiązki:
    • utrzymywanie relacji handlowych z klientami firmy
    • pozyskiwanie nowych klientów w branży medycznej i farmaceutycznej
    • współpraca z konstruktorami
    • obserwowanie i analizowanie trendów rynkowych w przemyśle medycznym, farmaceutycznym i non-food
    • raportowanie wyników sprzedaży
    • częste podróże służbowe
    oferujemy:
    • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bardzo dobrą atmosferę pracy

    oczekujemy:
    • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku ( branża medyczna lub farmaceutyczna)
    • umiejętność negocjacji oraz nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • otwartość na nowe rozwiązania i pomysły oraz kreatywne rozwiązywanie problemów
    • efektywne planowanie i organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
    • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
    • gotowość do częstych podróży służbowych

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47