Manager Sprzedaży

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 22.12.2017
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Region: lubuskie
Nr ref.: MS/12/lubuskie/_miejscowość_
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnej sprzedaży usług B2B
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Ambicji i dużej determinacji do osiągania celów

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za realizację indywidualnego planu sprzedaży
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji na poziomie zarządów lub kluczowych osób decyzyjnych
  • Bieżące raportowanie swojej pracy
  • Analiza i monitorowanie działań konkurencji
  • Uczestnictwo w targach i konferencjach

Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym 5000 zł brutto
  • Dodatkowo atrakcyjne prowizje od osiągniętych wyników sprzedaży
  • Premie i programy motywacyjne
  • Wszystkie konieczne narzędzia pracy, w tym samochód z możliwością korzystania do celów prywatnych
  • Pełne przygotowanie do pracy w trakcie szkolenia wdrożeniowego
  • Dofinansowanie do świadczeń pozapłacowych (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)
Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez przycisk APLIKUJ poniżej

Prosimy o wpisanie numeru referencyjnego z nazwą województwa i miejscowością.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko do wybranych osób

Prosimy o zawarcie w swoim cv poniższej informacji:

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej