Ta oferta pracy jest nieaktualna od 326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Zespołu

  • Lublin, Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Lubartów, Krasnystaw, Międzyrzec Podlaski, Dęblin, Radzyń Podlaski, Janów Lubelski, Ryki, lubelskie
  • Kierownik
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASSIDUUS to niezależna firma doradztwa finansowego, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym. Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery. Cenimy sobie ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcemy, aby nasi Pracownicy budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MANAGER ZESPOŁU
    Miejsce pracy: cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zespołem sprzedażowym, planowanie, organizowanie i kontrola jego pracy,
    • Rekrutacja kandydatów na przedstawicieli ubezpieczeniowo-finansowych,
    • Realizacja planów sprzedażowych własnych i zespołu,
    • Szkolenie zespołu sprzedażowego,
    • Stawianie celów i monitorowanie ich realizacji,
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Doświadczenie w pracy w ubezpieczeniach lub finansach,
    • Minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego w sprzedaży,
    • Minimum dwuletniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
    • Wysokich umiejętności organizacyjnych, komunikacyjnych i analitycznych,
    • Zdolności przywódczych i sprzedażowych,
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Microsoft Outlook),
    • Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne STAŁE wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się firmie,
    • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
    • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
    • Profesjonalny dostęp do systemu E-learning, wsparcie marketingowe

    Kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy dołączyć do aplikacji poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych DzU Nr 133 poz.883.