Manager Zespołu

NEW ICON ASI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

NEW ICON ASI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ludwika Waryńskiego 3a

Warszawa

Koncentrujemy się na przyciąganiu wyjątkowo utalentowanych ludzi i tworzeniu atmosfery nagradzającej inicjatywę oraz niezależne myślenie.
Naszym priorytetem jest zaspokojenie potrzeb Inwestorów i Klientów.

To zaangażowanie znajduje odzwierciedlenie w kulturze, która ceni uczciwość,
profesjonalizm i pasję w dążeniu do doskonałości.

New Icon ASI

Poszukuje na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja i wdrażanie nowych doradców do pracy,
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy swojego zespołu,
  • odpowiedzialność za realizację planu,
  • aktywne pozyskiwanie i zarządzanie bazą klientów,
  • dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedaży - warunek konieczny,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub dóbr luksusowych - warunek konieczny,
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i doradcami,
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny ekonomii, prawa i finansów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe plus prowizyjne (minimum 3000 netto zł podstawy),
  • Umowę (B2B, własna działalność – do ustalenia),
  • 8-godzinny czas pracy od poniedziałku do piątku,
  • szkolenia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dostęp do innowacyjnych rozwiązań finansowych,
  • dodatkowe benefity (do negocjacji) - wynikające z wykonanych zadań.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy