Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Zmiany

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Setka Polska Sp. z o.o.

    W związku z rozwojem sieci franczyzowej i nową odsłoną przy ul. Świętokrzyskiej w Warszawie, poszukujemy dynamicznych, zaangażowanych i chętnych do dalszego rozwoju osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
     Opis stanowiska:
    • nadzór nad personelem restauracji w trakcie zmiany
    • kontrola jakości serwowanych dań i napojów
    • sporządzanie zamówień
    • zarządzanie czasem pracy pracowników
    • czynny udział w rekrutacji personelu liniowego
    • delegowanie zadań
    • dbałość o przestrzeganie procedur i standardów konceptu
    • motywacja pracowników
    • kontrola kosztów
    • dbałość o podnoszenie jakości obsługi i sprzedaży
    Wymagania:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dyspozycyjność
    • uczciwość i zaangażowanie
    • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
    Oferujemy:
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • program bonusowy
    • szkolenie
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.