Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Marketing Manager

FINESKA O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji.

Naszym Klientem jest bardzo szybko rozwijająca się innowacyjna organizacja, która kreuje trendy zarówno na polskim jak i europejskim rynku. Organizacja, którą tworzą ludzie z pasją, zorientowani na wsparcie i dbający o ciągły rozwój.

Obecnie, poszukujemy osoby na stanowisko Marketing Managera, która rozumie priorytety biznesowe oraz potrafi posługiwać się odpowiednimi narzędziami marketingowymi.

Zakres zadań:

  • Przygotowanie i wdrożenie strategii marketingowej dla poszczególnych marek własnych,
  • Wdrażanie i rozwój działań reklamowych oraz akcji promocyjnych,
  • Poszukiwanie i testowanie nowych kanałów komunikacji,
  • Realizacja kampanii marketingowych 360 stopni,
  • Współpraca z dostawcami i agencjami zewnętrznymi,
  • Nadzór nad budżetem marketingowym,
  • Analiza efektywnościowa działań oraz rekomendacje i modyfikacje zadań na tej podstawie,
  • Zarządzanie zespołem.

Szukamy osoby, która posiada:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania marketingiem i budowaniem marek,
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem i wdrażaniem strategii marketingowej i wspierającej sprzedaż,
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zarządzania zespołem,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i kultura osobista,
  • Kreatywność i otwartość na działania niestandardowe,
  • Zaangażowanie i inicjatywa,
powyżej 4 lat

Zapewniamy:

  • Stabilną współpracę i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Współpracę z doświadczonym zespołem,
  • Warunki do innowacyjności, kreatywności i swobodnego działania,
  • Możliwość realnego wpływu na kierunek rozwoju firmy, dużą decyzyjność,
  • Pakiet benefitów opiekę medyczną, ubezpieczenie i Multisport,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku

Ogłoszenie archiwalne