Marketing Project Manager

Sieć Dobry HotelO firmie

Sieć Dobry Hotel

aleja Grunwaldzka 229/237

Gdańsk

Sieć hoteli Dobry Hotel, zarządzająca 11 hotelami i 3 restauracjami,
do centralnego oddziału w Gdańsku poszukuje kandydata na stanowisko:

Marketing Project Manager (K/M)

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Realizacja strategii marketingowej firmy.
  • Prowadzenie kampanii na portalach społecznościowych i w Internecie.
  • Przygotowywanie akcji promocyjnych.
  • Opracowywanie materiałów niezbędnych do realizacji określonych kampanii marketingowych (plakatów, ulotek, tekstów reklamowych).
  • Przygotowanie i kontrola realizacji budżetu marketingowego.
  • Obserwacja otoczenia konkurencyjnego w zakresie działań marketingowych.
  • Współpraca z innymi działami i hotelami.
  • Poszukiwanie i testowanie nowych kanałów marketingowych.

Co jest dla nas ważne:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (zaocznych).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność komunikacji słownej i pisemnej, lekkie pióro i kreatywność.
  • Biegłe poruszanie się w Internecie i nowych technologiach.
  • Znajomość mediów społecznościowych.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność.
  • Znajomość języka angielskiego.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pracę w silnie rozwijającej się sieci hotelowej.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Rozwój zawodowy i pakiet szkoleń.
  • Możliwość skorzystania z wysokich zniżek w hotelach sieci w całej Polsce dla Ciebie oraz dla rodziny i znajomych.
  • Szereg Benefitów: ubezpieczenie grupowe, premie jubileuszowe itp.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.
Prosimy o wpisanie w temacie nazwę stanowiska

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy