Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Marketing Project Manager

Woodpecker.coO firmie

7 000‐11 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

Woodpecker.co

Krakowska 29D

Wrocław

Jesteśmy firmą produktową rozwijającą własną aplikację webową dla klientów z całego świata. Do naszego zespołu Marketingowego szukamy proaktywnej i zorganizowanej osoby, która będzie koordynowała procesem rozwoju naszej strony internetowej.

Twoim celem będzie tworzenie koncepcji i architektury treści na naszą stronę oraz usprawnienie procesu wydawania stron.

Główne zadania

  • Koordynowanie procesu tworzenia nowych podstron od etapu koncepcji do wydania:
    > Przygotowywanie strategii rozwoju strony na podstawie potrzeb klientów i celów biznesowych firmy,
    > Tworzenie story wokół produktu i planowanie architektury treści,
    > Realizowanie wypracowanej koncepcji we współpracy z Contentem, UX, Designem, Web Developerami,
  • Modyfikowanie i ulepszanie istniejących stron i podstron,
  • Wdrażanie rozwiązań podnoszących KPI (m.in. traffic, konwersje, sprzedaż, powracalność),
  • Zbieranie potrzeb klientów, analiza trendów i działań konkurencji,
  • Dbanie o zachowywanie spójnej komunikacji marki.

Twój profil

  • Min. 3 lata doświadczenia marketingowego,
  • Umiejętność aktywnego słuchania i proponowania rozwiązań,
  • Zrozumienie działania marketingu i znajomość terminologii,
  • Umiejętność tworzenia story wokół produktu,
  • Umiejętność zarządzania czasem i pracą (swoją i innych),
  • Samodzielność i proaktywność w działaniu,
  • Kreatywne i strategiczne myślenie,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Doświadczenie w agencji marketingowej lub w zespole UX będzie plusem.

Co oferujemy

  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Wpływ na własną pracę i rozwój,
  • Udział w tworzeniu strategii marketingowej,
  • Partnerską relację z liderem,
  • Startupową atmosferę,
  • Budżet na wsparcie konsultantów, których będziesz potrzebować,
  • Dofinansowanie potrzebnych szkoleń, kursów i książek.

Dodatkowe informacje

  • Rodzaj umowy: B2B/ UoP
  • Pełny etat (40 godzin tygodniowo)
  • Godziny pracy: 7/10 – 15/18 (z możliwością rozpoczynania i kończenia o różnych porach)
  • Przez początkowy okres praca zdalna
  • Nie ma konieczności podróżowania

W naszej firmie stawiamy na szacunek, rzetelność i otwartość. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda praca z nami, sprawdź tutaj. :)

Jak aplikować?

Wystarczy, że wyślesz nam swoje CV lub link do LinkedIn. Chętnie zaprosimy cię na wirtualną kawę, opowiemy o firmie i porozmawiamy o współpracy.

Ogłoszenie archiwalne