Marketing Specialist (e-commerce)

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, firmy o międzynarodowym zasięgu, z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko Marketing Specialist (e-commerce).
Marketing Specialist (e-commerce)Numer ref.: 191550/6354

Opis stanowiska:

  • tworzenie kreatywnych koncepcji i realizowanie planu związanego z wdrażaniem nowych rozwiązań, usług oraz promocją marki,
  • kreowanie contentu do kampanii online,
  • poszukiwanie skutecznych i efektywnych działań oraz kanałów do dystrybucji treści sprzedażowych,
  • śledzenie trendów oraz aktywne poszukiwanie najnowszych rozwiązań,
  • tworzenie i realizacja strategii marketingowych,
  • koordynacja strony inernetowej,
  • obsługa i moderacja kanałów social media firmy; Facebook, Linkedin.

Wymagania:

  • min. 3 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielnośc w prowadzeniu projektów w zakresie online media,
  • doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii marketingowych,
  • doświadczenie w pisaniu contantu dla blogów/ stron internetowych,
  • umiejętność moderacji firmowych kanałów social media,
  • obsługa Google Analytics, mile widziane Google Ads,
  • obsługa CMS,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2).

Oferta obejmuje:

  • możliwość pracy w stabilnej i rozwojowej organizacji,
  • bezpłtne lekcje języka angielskiego,
  • karta Multisport,
  • prywatna opieka medyczna.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy