Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Marketing Specialist

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FM WORLD jest międzynarodową i dynamicznie rozwijającą się firmą z branży FMCG działającą w sektorze marketingu sieciowego. Perfumy, kosmetyki, chemia gospodarcza oraz kawy i herbaty są dziś dostępne nie tylko w Polsce, ale również w ponad 40 krajach na całym świecie. Firma ma na swoim koncie wiele wyróżnień, przyznawanych przez środowisko biznesowe, m.in.: Diament Forbesa, Gazela Biznesu, Certyfikat PNSA, Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet. Doceniana jest również wysoka jakość produktów, czego dowodem są nagrody przyznawane przez konsumentów, m.in.: Qltowy Kosmetyk, Superprodukt „Świata Kobiety”. W związku z intensywnym rozwojem FM WORLD poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    MS/12/17

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie i publikowanie treści związanych z bieżącą działalnością firmy, przy bezpośredniej współpracy z oddziałem firmy w Rosji
    • Opracowanie krótko- i długoterminowych planów komunikacji internetowej firmy
    • Obsługa, prowadzenie i redakcja strony internetowej i kanałów social media
    • Tworzenie treści do materiałów marketingowych
    • Współudział w tworzeniu strategii marketingowych
    • Zarządzanie materiałami marketingowymi wspierającymi sprzedaż
    • Koordynowanie akcji promocyjnych dla oddziału firmy
    • Udział w kreowaniu wizerunku firmy zgodnie z przyjętą strategią

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka rosyjskiego; mile widziany Native Speaker
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w pisaniu i redagowaniu tekstów – tzw. lekkie pióro oraz bezbłędna pisownia
    • Umiejętność przygotowywania tekstów do materiałów drukowanych
    • Dobra znajomość narzędzi social media i najnowszych trendów e-marketingu
    • Kreatywność
    • Pro-aktywne podejście do zadań i optymizm w działaniu
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, z dużą dozą samodzielności we wdrażaniu nowych pomysłów
    • Atmosferę współpracy w gronie doświadczonych pracowników
    • Przejrzyste warunki współpracy- umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartychw ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."