Ta oferta pracy jest nieaktualna od 866 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Master Data Operations Data Steward

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
ManpowerGroup Solutions jest częścią ManpowerGroup – światowego lidera innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, który od 2001 roku wspiera klientów i kandydatów w Polsce. Firma projektuje i dostarcza rozwiązania pomagające organizacjom osiągać lepsze wyniki finansowe, a kandydatom szybki rozwój kariery zawodowej w międzynarodowych korporacjach.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Praca Stała
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: MDOS/19/097/MM

Opis stanowiska

Person on this position will act as a primary business point of contact for master data setup & maintenance, including consultation on strategies to speed data collection and improve data quality

  • Manage the end-to-end master data setup process including follow-up and escalation to meet Service Level Agreements;
  • Ensure application of global MDM and business specific governance during the master data creation process;
  • Develop expertise on data governance and setup processes;
  • Train/consult functional data providers to support master data collection process;
  • Maintain business group workflow/routing configuration information;
  • Provide reports to assigned business team to enable end-to-end process visibility;
  • Identification of opportunities to improve data quality & reduce cycle time
Wymagania
  • Bachelor's degree or higher from an accredited university;
  • Minimum 2 years’ experience with data management;
  • Preferred experience in working with data quality, master data management and/or data governance within a global master data environment or familiarity working with Supply Chain processes and data, manufacturing or materials management;
  • Working knowledge of SAP would be a plus;
  • Fluent English (German or French would be a plus)
  • Detailed oriented and enjoys working with operational processes
  • Highly client service and quality oriented mindset;
  • Structured approach to effectively and efficiently planning own workload;
  • Excellent communication skills;
  • Team oriented person who can focus on the details.
  • Working knowledge of Microsoft Excell
Oferta
  • Permanent job in a company with established position on labour market
  • Opportunity to develop in an international company
  • Professional development in Master Data area
  • Contact with English language
  • Possibility of being a part of new team

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. oraz ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się