Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.10.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Mechanik
    Miejsce pracy: Elbląg
    top

    Opis stanowiska:

    • Diagnostyka usterek
    • Bieżąca konserwacja i przeglądy okresowe pojazdów
    top

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra organizacja pracy
    • Chęć podwyższania swoich kwalifikacji
    • Prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. D
    top

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny)
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Świadczenia socjalne
    • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
    top
    Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać, dołącz do naszego zespołu!

    Czekamy na Twoje CV
    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833).

    Dodatkowo można umieścić zgodę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji