Mechanik

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.10.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 02.11.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Mechanik
    Miejsce pracy: Elbląg
    top

    Opis stanowiska:

    • Diagnostyka usterek
    • Bieżąca konserwacja i przeglądy okresowe pojazdów
    top

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra organizacja pracy
    • Chęć podwyższania swoich kwalifikacji
    • Prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. D
    top

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny)
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Świadczenia socjalne
    • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
    top
    Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać, dołącz do naszego zespołu!

    Czekamy na Twoje CV
    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833).

    Dodatkowo można umieścić zgodę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji