Mechanik - Elektromechanik

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Torital Sp. z o.o.

Mechanik / Elektromechanik
pojazdów samochodowych – osobowych i dostawczych

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • kontrola stanu technicznego pojazdów
  • okresowa obsługa techniczna wg. zaleceń producenta
  • kontrola regulacja układów pojazdów
  • zdiagnozowanie przyczyny usterki i określanie zakresu naprawy
  • naprawy z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi
  • współpraca z innymi pracownikami serwisu a w szczególności z mistrzem i kierownictwem warsztatu

Od kandydatów oczekujemy:

  • przygotowania zawodowego w zawodzie mechanika lub elektromechanika
  • prawo jazdy kategorii B
  • chęci poznawania i wdrażania nowych technologii diagnozowania usterek i ich naprawy

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia w pełni zgodną z Kodeksem Pracy, BHP, ZUS, US i świadczeniami socjalnymi
  • pracę w serwisie o wysokich standardach wizerunkowych i specjalistycznego wyposażenia technicznego
  • motywacyjne wynagradzanie adekwatne do osiąganych celów
  • uczestnictwo w szkoleniach i certyfikacje w zakresie w odbytych szkoleń
  • partnerstwo we współpracy z wszystkimi działami firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.