Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik - Elektryk

  • Mława, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz z nami tworzyć profesjonalny zespół specjalistów w branży drobiarskiej?
    Nowoczesna firma korzystająca z najnowszych rozwiązań technologicznych, lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka  CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

    W 2015 roku WIPASZ Spółka Akcyjna oddała do użytku nowoczesny Zakład Drobiarski w Mławie. Jest to najnowocześniejszy zakład w Polsce i jeden z najlepiej wyposażonych na świecie.

     Do wsparcia funkcjonującej obecnie eksperckiej załogi, firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zakład Drobiarski Mława

    Podstawowe zadania:

    • Przeprowadzanie przeglądów oraz dokonywanie bieżącej konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
    • Diagnozowanie, analiza i usuwanie awarii urządzeń i instalacji
    • Instalacja i ustawienia urządzeń produkcyjnych, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem układów sterowania maszyn i urządzeń
    • Wykonywane instalacji elektrycznych

    Od idealnych kandydatów oczekujemy:

    • Minimum 2 – letniego doświadczenia w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego
    • Wykształcenia zawodowego technicznego
    • Aktualnych uprawnienia SEP do 1 KV w przypadku elektryków
    • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, rysunek techniczny, itp.)
    • Znajomości języka angielskiego (w tym technicznego) – mile widziane
    • Gotowości do podjęcia pracy w ruchu ciągłym

    Zatrudnionym osobom oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwości nieograniczonego rozwoju zawodowego
    • Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

    Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wyselekcjonowanymi kandydatami.

    Dołącz do nas i przekonaj się, że praca w Wipasz oznacza ciągły rozwój i satysfakcję!