Ta oferta pracy jest nieaktualna od 313 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Maszyn

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Atut Rental Sp. z o.o.

    ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 27 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży
    i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę
    dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

    Dołącz do naszego oddziału w Szczecinie jako:

    Miejsce pracy: Szczecin
    Region: zachodniopomorskie

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu,
    • czyszczenie i konserwacja sprzętu,
    • dbanie o porządek w miejscu pracy.

    Wymagania:

    • co najmniej 2-letni staż na stanowisku mechanik maszyn budowlanych lub mechanik samochodowy,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • interesujące warunki pracy,
    • umowę o pracę,
    • pracę na pełny etat,
    • atrakcyjny system premiowania,
    • pakiet socjalny – opiekę medyczną, program MultiSport, dofinansowania z funduszu socjalnego,
    • bardzo dobrą atmosferę pracy.

    Pracownicy są naszą największą wartością!

    Dowiedz się o nas więcej: www.atutrental.com.pl

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami, prześlij swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ATUT RENTAL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."