Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Samochodowy

  • śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produk cji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 6000 osób z 45 narodów w ponad 80lokalizacjach w 19 krajach.

    Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MECHANIK SAMOCHODOWY

    Miejsce pracy: projekty na terenie całej Europy

    Opis stanowiska:

    Praca dla producentów samochodów bądź dostawców przy naprawie pojazdów nowych lub używanych.

    Wymagania:
    • wykształcenie min zawodowe mechaniczne,
    • min półroczne doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy,
    • gotowość do wyjazdu zagranicę na okres od kilku do kilkunastu tygodni w zależności od projektu,
    • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego,
    • prawo jazdy kat "B",
    Oferujemy:
    • atrakcyjne warunki finansowe,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
      na rynku,
    Czekamy na Państwa aplikację!

    Formel D Polska sp. z o.o.

    TWÓJ PARTNER DO KONTAKTU:

    Formel D | MS. PATRYCJA PAŹDZIOR | Toszecka 101 | 44-100 Gliwice | Poland |

    rekrutacja@formeld.com |www.formeld.com | +48 609 405 244

    FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,
    PARTS AND SERVICE READINESS

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.