Mechanik Samochodowy

  • Tarnów, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. – jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się
    sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tarnów
    Nr ref. MST 01

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe,
    • doświadczenie w pracy na stanowisku Mechanika/Diagnosty Samochodowego,
    • mile widziane uprawnienia Diagnosty SKP,
    • umiejętność diagnozowania usterek,
    • znajomość programów diagnostycznych,
    • komunikatywność, zaangażowanie w pracę, punktualność,
    • czynne prawo jazdy kategorii B.

    Opis stanowiska:

    •  do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało diagnozowanie usterek oraz ich naprawa.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • stabilność zatrudnienia,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w doświadczonym zespole,
    • bezpłatną naukę języka angielskiego w siedzibie Pracodawcy,
    • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport).

    Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".